Zahájení turistické sezóny, 25.4.2026
Jako každý rok se naše ZUŠ účastnila Zahájení turistické sezóny, které se konalo 25.4.2026. Zámeckým parkem se nesly tóny akordeonového souboru, bicí sekce si pro posluchače připravila rytmy samby a také zazněla lidová hudba v podání naší Dechovky. Jako poslední se představily naše tanečnice, které představily choreografii s názvem Chtěla bych…
Odpoledne se vyvedlo, park byl plný posluchačů a mi moc děkujeme všem vystupujícím, kterým se výkony moc povedly.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
28. 4. 2026 12:44
Datum poslední aktualizace:
28. 4. 2026 12:48