Veronika Jankulová, DiS.

S odhodláním a vášní pro hudbu začala svou cestu již ve věku šesti let, kdy poprvé popadla kytaru do ruky. Rychle objevila svůj talent a ve své šesté třídě začala sklízet první úspěchy. Její největší v oblasti hry na kytaru přišel v roce 1998, kdy zvítězila v celostátním kole prestižní soutěže ZUŠ.

Její profesní vývoj následně nasměrovala směrem k vzdělávání. Absolvovala střední pedagogickou školu v Čáslavi a Konzervatoř v Pardubicích. Zároveň již od osmnácti let působila jako učitelka na Základní umělecké škole. Celý svůj profesionální život věnovala práci s dětmi. Je hrdá na to, že připravila několik talentovaných žáků na vítězství v různých soutěžích a úspěšně je přivedla na Konzervatoř.

Po narození svých dvou vlastních dětí začala vnímat hudbu a život trochu jinak. Její cesta se stala trochu alternativnější. Nyní se s nadšením věnuje objevování nových talentů a podporuje každého, kdo má vášeň pro hudbu. Zároveň věří, že hudba by měla být především zdrojem radosti a inspirace pro každého.

Její více než dvacetileté zkušenosti jsou nyní otevřeny novým výzvám, a ráda se podělí o svou lásku k hudbě s ostatními.