doplňková činnost

Základní umělecká škola Zruč nad Sázavou organizuje v rámci doplňkové činnosti ještě další aktivity, které nabízí jednak žákům školy a dále zájemcům, kteří nesplňují podmínky pro přijetí k řádnému studiu v ZUŠ.

K této činnosti je oprávněna Živnostenským listem vydaným Městským úřadem Kutná Hora dne 23. 11. 2009 a Zřizovací listinou.

Předmětem podnikání je:

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Obory živnosti:

• mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
  • pronájem a půjčování věcí movitých

Jedná se o:

1. Kurz hudebně pohybové průpravy

Kurz je určen pro děti od 3 do 5 let. Dítě je vedeno k rozvíjení tvořivého pohybu přes taneční hry a improvizaci, ke spolupráci s ostatními dětmi a k správnému držení těla. V hodinách se děti naučí písničky a říkanky, které jsou přirozeně zakomponované do pohybu.

2. Půjčování hudebních nástrojů žákům ZUŠ

Hudební nástroje jsou půjčovány žákům školy dle pravidel, které jsou určeny vnitřní směrnicí ZUŠ Zruč nad Sázavou č. j. 61/2008 – S.