nákup didaktických fototapet pro výtvarný obor

Velmi dlouhou dobu nebyly k dostání kvalitní pomůcky na výuku komplikovaného tématu barev. Improvizovaně jsem na konkrétní dílčí problém vytvářel názorné ukázky, vždy šlo o jednorázovou pomůcku. Po dlouhé době čekání byl konečně vydán kvalitní výukový panel.

Po schválení žádosti jsem začal distančně učit základy o barvách z didaktických panelů, abychom po návratu žáků mohli mnohovrstevnatý fenomén barvy probrat do hloubky (a také plakáty využít k opakování probraného učiva).

Od didaktických panelů si také slibuji, že zlepší podmínky na odloučených pracovištích. Tam učíme společně s jinými předměty základních škol. Kromě skříně na pomůcky a výstavního prostoru na chodbě vlastně ani není poznat, že jde o výtvarnou třídu. Chtěl bych využít mobility plakátů a volně je přemisťovat po těchto třídách. Zlepší se tak výuka i v třídách, které nejsou tak dobře vybavené jako v hlavní budově ve Zruči nad Sázavou.

Mgr. Jan Kopřiva

nákup didaktických fototapet pro výtvarný obor