Aneta Sahulová (*1995)

Od dětství bydlela ve Zruči nad Sázavou, kde docházela na hodiny tance k paní učitelce Aleně Heroutové a na ZUŠ k paní učitelce Dagmar Duškové roz. Živnové. V průběhu střední školy začala tvořit choreografie maturitních nástupů a předtančení. V roce 2016 prošla konkurzem do taneční školy DAP by Yemi A.D. a dostala se do složky pod vedením Zuzany Veselé. Od roku 2017 tančí v kreativní skupině Brownies crew, jejichž mentory jsou Wahe Akopjan a Zuzana Veselá. Díky produkci Divize se Aneta mohla podílet na různých shows v obchodních centrech v Praze, koncertech, či natáčení tanečních videoklipů. Účastní se tanečních campů, workshopů, vzdělávacích kurzů v různých stylech tance se světovými tanečníky jak u nás, tak v zahraničí. V ZUŠ ve Zruči nad Sázavou začala působit v roce 2018, kde učí malé i velké tanečnice a tanečníky. V roce 2022 úspěšně zakončila dvouletý kurz Taneční a pohybové výchovy na HAMU. Od školního roku 2023/2024 vede pohybový kurz pro 3 a 4leté děti. V září 2023 nastoupila na bakalářské studium na HAMU do programu Pedagogika tance obor Taneční výchova.