Poděkování

Spolek rodičů a přátel ZUŠ Zruč nad Sázavou děkuje panu starostovi Mgr. Martinu Hujerovi a Městu Zruč nad Sázavou za finanční dotace na rok 2017:

na akci Výšlap na Babku ve výši 12.350 Kč

na akci Karneval pro děti ve výši 11.400 Kč

a na Kulturní aktivity pro děti a na podporu dětí ze Zruče nad Sázavou a okolí ve výši 95.000,- Kč

Spolek rodičů a přátel ZUŠ Zruč nad Sázavou děkuje panu hejtmanovi Středočeského kraje Ing. Miloši Peterovi za podporu projektu Trička pro bezpečnost dětí ze Zruče nad Sázavou a okolí částkou 13.000,- Kč

Spolek rodičů a přátel ZUŠ Zruč nad Sázavou děkuje také Městu Zruč nad Sázavou za podporu projektu Trička pro bezpečnost dětí a akce Výšlap na Babku v celkové schválené výši 26.892,- Kč. Spolek obdržel dotaci od hejtmana Středočeského kraje na trička ve výši 13.000,- Kč, proto bude dotace čerpána v objemu prostředků sníženém o dotaci hejtmana.

Spolek rodičů a přátel ZUŠ Zruč nad Sázavou děkuje panu starostovi Mgr. Martinu Hujerovi a Městu Zruč nad Sázavou za finanční dotaci na projekt Dětský karneval ZUŠ ve výši 9.500,- Kč.