Guitar competition

Odkaz na nové stránky MKS/IGC:

https://www.igc-zruc.cz/

 

Milí přátelé, velice nás mrzí, že musíme ohlásit zrušení našeho 8. ročníku MKS Zruč nad Sázavou 2020. Bylo to velice těžké rozhodnutí, ale vzhledem k celosvětové situaci nemůžeme dělat nic jiného. 8. ročník MKS Zruč nad Sázavou bude přesunut na rok 2021. Pevně věříme, že příští rok se opět vrátíme do života, který jsme si všichni mohli užívat před příchodem COVID - 19. Všem přejeme pevné zdraví a budeme se na vás těšit příští rok.
Tým MKS Zruč nad Sázavou

 

Dear friends, we are very sorry, but we have to cancel our competition IGC Zruč nad Sázavou 2020. It was really hard decision, but nobody knows what will come in the nearest months. IGC Zruč nad Sázavou will be moved to next year 2021. We hope the situation in the world will be again right there, where we were before coming of COVID - 19. We wish you good health and we´re looking forward to you in next year.
Team of IGC Zruč nad Sázavou.

 

  

International Guitar Competition


I have already thought about organization of the International quitar competition for several years. During my teacher profesion, me with my pupils have taken a part of many quitar competitions in Czech republic and in foreign countries too, and I have realized that, there is not any quitar competition with international participation, where the youngest musicians can present themselves. I have consultated this topic with the front quitar educationist from Bohemia, Slovakia and Poland and they have recommanded me to give effect this competition riding.

Jiří Freml

Mezinárodní kytarová soutěž

Myšlenkou uspořádat mezinárodní kytarovou soutěž jsem se zabýval již několik let. V průběhu své pedagogické praxe jsem se zúčastnil se svými žáky mnoha kytarových soutěží v České republice, Slovenské republice, Polsku, SRN a uvědomil jsem si, že neexistuje v Čechách kytarová soutěž, kde se mohou prezentovat ti nejmenší hudebníci. Po konzultacích s předními kytarovými pedagogy z Čech, Slovenska a Polska mně bylo doporučeno toto soutěžní klání uskutečnit.Vložil jsem do přípravy soutěže všechny zkušenosti z mé dlouholeté pedagogické praxe a také všechny nové poznatky a informace z mého působení v SRN, Rakousku, Polsku a Slovensku. Budu se snažit ztvárnit podmínky i průběh soutěže tak, aby to vše bylo přínosem pro soutěžící i pro pedagogy.

Jiří Freml

Menu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář

Dnešní akce

Upozorňujeme