ZUŠ Open Magdaleny Kožené

V úterý 30.5. 2017 se uskutečnil první ročník celorepublikové akce zaměřené na podporu uměleckého vzdělávání s názvem ZUŠ Open, ke kterému se připojilo téměř 350 základních uměleckých škol. Veřejnost si mohla vybrat z bohatého programu škol, ve kterém nechyběly koncerty, taneční vystoupení, divadelní představení a výstavy.

Celodenní program v našem městě odstartoval hudebními a tanečními vystoupeními žáků umělecké školy pro seniory a děti z mateřských a základních škol v Centrinu. Odpolední program se přesunul do Zručského dvora, kde na ozvučeném pódiu vystoupili žáci hudebního, tanečního a literárně-dramatického oboru. Žáci výtvarného oboru se prezentovali výstavou svých uměleckých děl. Celodenní akci uzavřel koncert vážné hudby nejlepších sólistů a komorních těles z celé školy v Zrcadlové síni  zručského zámku, kde se představili žáci, kteří reprezentovali školu na soutěžích a veřejných vystoupeních.

Spolek s potěšením přispěl na pití a jablka pro všechny účinkující.

Věříme, že akce splnila očekávání všech.

Přijímací talentové zkoušky - středa 29. srpna od 14.00 do 17.00