Trička pro bezpečnost dětí ze Zruče nad Sázavou a okolí

…tak zněl název projektu, se kterým se spolek rodičů obrátil na Středočeský kraj zastoupený hejtmanem Ing. Milošem Peterou s žádostí o poskytnutí individuální účelové dotace z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu hejtmana a zmírnění následků živelních katastrof v rámci Tematického zadání „Podpora hejtmana“.

Naší žádosti bylo vyhověno a spolek obdržel dotaci ve výši 13.000,- Kč na zakoupení 100 ks kšiltovek a 150 ks triček v jasné zelené barvě s potiskem názvu školy a čtyřmi piktogramy odkazujícími na jednotlivé obory školy: výtvarný, taneční, dramatický a hudební. Povinná 5% finanční spoluúčast spolku při nákupu triček činila 1.280,- Kč.

Za krásné grafické návrhy a provedení patří dík panu učiteli Mgr. Janu Kopřivovi.

Zbylou část finančních nákladů na pořízení triček a jejich potisku tzn. částku 11.312,- Kč, se spolku podařilo zajistit za podpory pana starosty Mgr. Martina Hujera a města Zruč nad Sázavou prostřednictvím individuální dotace.

Věříme, že trička a kšiltovky budou žákům ZUŠ přispívat k jejich bezpečnosti během hromadných přesunů při návštěvách výstav, koncertů, představení a zároveň budou také propagovat naši školu.

za fotografie děkujeme Štěpánce Richterové!

Přijímací talentové zkoušky - středa 29. srpna od 14.00 do 17.00