Dětský mikulášský karneval - neděle 4. prosince

Dětský karneval ZUŠ 4. 12. 2016

Začátek prosince je už léta termínem pro konání Dětského karnevalu, který ZUŠ pořádá ve spolupráci se Spolkem rodičů a přátel ZUŠ.  I letos přišlo do sportovní haly, kde se karneval pořádal, 76 malých návštěvníků v nápaditých maskách. Učitelé ZUŠ pro ně měli připravené zábavné hry, soutěže, promenádu masek, ale hlavně jim se svými žáky předvedli, co se lze naučit v umělecké škole: k tanci hrály a zpívaly děti z hudebního oboru školy, kdo chtěl, mohl se zúčastnit výtvarné soutěže, a nechybělo ani vystoupení žákyň tanečního oddělení.  Pro všechny účastníky byly připraveny odměny v podobě perníčků, sladkostí, pitíček a samozřejmě věcných cen pro 5 nejkrásnějších masek a výherce výtvarné soutěže, které se podařilo Spolku zajistit za finančního přispění města Zruče.

Na závěr dorazil na karneval i Mikuláš s anděly v doprovodu čertí tlupy a dárky obdaroval hodné děti.

Doufáme, že se karneval dětem líbil a všichni odcházeli domů spokojení a plni nových zážitků.

Děkuji všem členům Spolku, kteří část svého volného času strávili při přípravě a organizování akce.

Jana Šimková

Foto: Vít Pažout, Zdeněk Richter